NÁVRH KUCHYŇSKÉ LINKY

Budete se pouštět do rekonstrukce kuchyňské linky nebo do zcela nové sestavy? V tom případě jste na této stránce správně. Díky navrhnutí kuchyňské linky před samotnou výrobou se můžete vyvarovat několika nepříjemnostem, které by vás mohli následně potkat. Nova kuchyň není rozhodně levná záležitost a jakékoli následné úpravy jsou hodně náročné, nákladné a dokonce také nemožné. Je tedy dobré mít vše předem navrhnuté.

Máte spojenou kuchyň s obývacím pokojem? Bez vizualizace je pro někoho velmi těžké představit si celý spojený prostor- tudíž ani neví, jaký tvar kuchyňské linky a jaké rozmístění si může dovolit. Můžete si nechat vytvořit, fotorealistickou vizualizaci nebo pouze 3D model bez textur. Je jen na vás, pro co se rozhodnete.
ERGONOMIE

Jako všechno má svá pravidla, které by se měla dodržovat tak i tvoření kuchyňské linky má svá pravidla. Zejména pravidlo pro FUNKČNOST a BEZPEČNOST= ERGONOMIE. Samozřejmě ne vždy jde vše dodržet díky daným prostorům, ale určitě se dají dělat rozumné kompromisy. Bohužel, ne všichni výrobci se tímto řídí a dodržují, možná ani netuší, že něco takového je. To má potom za následek, že máte doma na pohled možná pěknou kuchyňskou linku, ale už postrádá jisté pohodlí a funkčnost= menší komfort.

VÝBĚR DEKORŮ

Výběr dekorů není rozhodně jednoduchou záležitostí, ještě v době, kdy je jich na trhů nepřeberné množství. Projdeme společně výběr dekorů od renomovaných firem z fyzických vzorníků a následně je implementujeme na 3D model kuchyně. Uvidíte, jestli vámi zvolená kombinace bude ta pravá.
CO JE TŘEBA


– Nakreslený a okótovaný půdorys místnosti včetně dveří, oken, zásuvek, plynu, vody, odtahového potrubí

– Sdělit vaši představu na osobní schůzce